آشنایی با دوره

 

مجموعه کتاب های فوق یکی از کاملترین و جذاب ترین متدهای آموزشی زبان انگلیسی انتشارات  Oxfordبرای کودکان 8 تا 13 سال بوده که مورد تائید دانشگاه  Oxfordنیز هست.

 

 این سری کتاب ها در 10 جلد با تصاویر، داستانها و فعالیت های کلاسی جذاب طراحی شده که بیشتر تمرکزش روی مکالمه می باشد از ویژگی این کتاب نسبت به کتابهای دیگر تمرکز بر روی نوشتن (Writing) خواندن (Reading) و شنیدن (Listening) که در واقع از مهارتهای اصلی زبان بوده و همچنین گرامر(Grammar) که برای این گروه سنی بسیار ضروری است، در قالب مکالمه (Conversation) آموزش داده می شود.

 

تنوع گوناگون تمارین و لغات جدید که در قالب تصاویر رنگی در دو صفحه بسیار جذاب و قابل فهم ارائه می گردند، زمینه را برای یادگیری زبان در محیط واقعی و طبیعی کلاس آماده می سازد که این امر کمک شایانی در پیشرفت تحصیلی و یادگیری ساده تر زبان در مدرسه نیز دارد.

کلیه اصول مقدماتی و مهارت نوشتاری به طور کامل در این دوره آموزش داده می شود. طراحی این کتاب با درس های کوتاهش این حس را به زبان آموز می دهد  که پروسه یادگیری زبان بسرعت پیش می رود و اعتماد به نفس آنها را بیشتر می کند. مکالمه های این کتب اصطلاحات رایج انگلیسی،  پاسخ ها و سوالات مربوط به انگلیسی روزمره را شامل می شود.

در کنار کتاب اصلی به منظور تکمیل مطالب آموزشی مرتبط با دروس کتاب، فیلم و نرم افزارهای آموزشی، کتب کمک آموزشی، گرامری، داستان های کوتاه و هماهنگ با سطح کلاس و همچنین دیکشنری مخصوص کودکان برنامه ریزی و تدریس می گردد.

نحوه برگزاری دوره: 

 

نوع کلاس

 

تعداد جلسات در هفته

 

روزهای و ساعات

گروهی: حداقل 10 حداکثر 15 نفر

نیمه گروهی: حداقل 4 حداکثر 8 نفر 

خصوصی: یک یا دو نفر

طی سال تحصیلی

عادی دو جلسه

تابستان نیمه فشرده 

سه جلسه

طی سال تحصیلی (شنبه / دوشنبه)

( یکشنبه چهارشنبه ) ( سه شنبه پنج شنبه )

تابستان سه جلسه در هفته زوج یا فرد

صبح بین ساعات 8 الی 12 و عصر 15 الی 19:30